Notifications
Wyczyść wszystko

[Zamknięty] Regulamin forum

1 Wpisy
1 Użytkownicy
0 Likes
841 Wyświetlenia
Błażej SQ9LPO
Admin
Dołącz: 3 lata temu
Wpisy: 7
Topic starter  

1. Rejestracja na forum poprzedzona jest weryfikacją email. Sugerowana nazwa użytkownika to znak krótkofalarski którym się posługuje jeśli go posiada. Administracja zastrzega prawo do weryfikacji użytkownika/znaku w zewnętrznej bazie danych.  

2. Użytkownik publikuje swoje komentarze  wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy strony  nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników. 

3. Niedopuszczalne jest zamieszczanie postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób, treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety.

4.Teksty obraźliwe dla innych użytkowników  będą usuwane. Traktuj innych uczestników dyskusji z szacunkiem. 

5. Forum nie jest miejscem na dyskusje polityczne oraz religijne.

6. Dział z ogłoszeniami jest tylko dla użytkowników zarejestrowanych.

7. Goście mogą przeglądać forum bez możliwości zakładania tematów i dodawania wpisów.

8. W sprawach nie uregulowanych regulaminem decyzje podejmuje administracja. Regulamin może być rozbudowywany w miarę potrzeb.

9. Rejestrując się i zamieszczając wypowiedzi użytkownik akceptuje regulamin  i zobowiązuje się do jego przestrzegania. 

 

 


   
Tagi tematów